Lektoři

Bc. Eva Matějovská

lektorka zpěvu

Bc. Eva Matějovská

Eva je česká herečka, zpěvačka, lektorka zpěvu a zakladatelka hudební školy Academy Of Music.
Od roku 2012 vydává vlastní singly a videoklipy. Získala řadu ocenění na několika českých pěveckých soutěží. Ve svých třinácti letech byla předskokankou slovenské kapely No Name ve sportovní hale v Mostě. V roce 2016 a 2017 zpívala s Big bandem Felixe Slováčka. V roce 2018 předskakovala se svojí kapelou na turné Ewy Farne. Minulý rok byla v kinech premiéra muzikálového filmu Andílci za školou, ve kterém Eva ztvárnila jednu z hlavních rolí, Majdu.
Společně s Ondřejem Škochem je zpěvačkou kapely Edurockshow, která natočila 10 hudebních dílů pro ČT Déčko. Eva je hrdou patronkou Nadačního fondu Jonášek, který pomáhá onkologicky nemocným pacientům. Každoročně zasedává v porotě pěvecké soutěže Česko Zpívá. Vystudovala střední pedagogickou školu se zaměřením na hudební výchovu v Nové Pace a nyní dokončuje studium na Karlově Univerzitě, obor hudební výchova a sbormistrovství.

dipl. um. Ondřej Škoch

lektor na hudebních workshopech Creative Academy Master

dipl. um. Ondřej Škoch

Profesionální hudebník, autor hudby a hudební producent.

Ve studiu Creative Gap se věnuje řadě kreativních projektů. Vystudoval obory kytara a skladba na KJJ. Je autorem metodiky projektu MZDŠ. Ambasadorem MVS. Autorem projektu EduRockShow.

Sedmnáct let zaujímal post baskytaristy v kapele Chinaski, je držitelem řady hudebních ocenění (Zlatý slavík, Ceny Anděl, Hudební ceny Óčka). V současné době je kapelníkem kapely Napořád.

Bc. Eva Matějovská

lektorka zpěvu

dipl. um. Ondřej Škoch

lektor na hudebních workshopech
Creative Academy Master

Mgr. Alice Škochová

lektorka na hudebních workshopech

Mgr. Alice Škochová

Alice píše odjakživa texty. Přes patnáct let se věnuje komerčnímu psaní jako copywriterka, (šéf)redaktorka a editorka. Má n svém kontě desítky článků, rozhovorů, reportáží a scénářů, textů pro on-line nebo písňových textů.

Jako textařka se podílí na hudební projektu Nitky, v rámci kterého vyšly 3CD: Nitky, První sníh a Prší na habry.

Napsala autorské texty k CD Ondřeje Škoch: Řekni napořád (2019), spolu s ním získala cenu Českého rozhlasu Česká dvanáctka a píseň Řekni napořád.

Textařsky se podílí na edukačních projektech pro děti Edurockshow a Pospolu u stolu.

Bc. Andrea Čudová

lektorka tance na hudebních workshopech

Bc. Andrea Čudová

Andrea se odmalička věnuje několika uměleckým aktivitám. Lásku našla především v herectví, tanci a muzikálu. Už od svých 5 let se věnovala několika tanečním stylům – aerobicku, břišním tancům, scénickému tanci a hlavně street dancu v nejrůznějších formách. Momentálně je součástí profesionální streetové složky ViViD Dance Company, kde se rozvíjí především ve streetových stylech a high heels performance.

Má za sebou spolupráci na spoustě tanečních videoklipech, eventech a společenských akcích. Současně také pokračuje ve studiu herectví na konzervatoři. Jako herečku ji můžeme znát z několika reklamních spotů nebo seriálů jako jsou například Místo zločinu České Budějovice, Stopy života, Tři poldové nebo Carnival Row. Na filmových plátnech jsme ji mohli vidět jako Annie v muzikálovém filmu Andílci za školou. Aktuálně herecky spolupracuje s Michalem Nesvadbou rozlučkovém představení do O2 Arény a působí v Hudebním divadle Karlín v představení Slunce, seno, jahody.

Mgr. Alice Škochová

lektorka na hudebních workshopech

Bc. Andrea Čudová

lektorka tance na hudebních workshopech

František Olša

lektor zpěvu

František Olša

František vystudoval muzikálové herectví na Konzervatoři Jaroslava Ježka. V minulosti navštěvoval vokální kurzy v americkém San Franciscu.

Vystupoval v rámci pořadu Paměti národa pro ČT. Zpíval na soukromých a charitativních akcích, či veletrzích. Baví ho i moderování plesů a různých akcí, ve volném čase také nahrávání ve studiu. Kromě výuky zpěvu Vám František rád pomůže i s přípravou na talentové přijímací zkoušky.

Klára Jelínková

lektorka zpěvu

Klára Jelínková

Klára studovala herectví na Pražské konzervatoři a zpěv na konzervatoři Jaroslava Ježka. Od roku 2015 účinkuje v několika muzikálech (např. Děti ráje, Mefisto, Sugar, Shrek, Voda (a krev) nad vodou. V muzikálu Tarzan a Jane se ukázala v hlavní roli Jane v divadle Hybernia v Praze. Je vokalistkou zpěváka Jakuba Smolíka, dále v projektu Adele live band a Poctě Karlu Gottovi.

Mezi její zkušenosti patří taktéž zpívání s orchestrem Karla Vlacha a big bandem Vladislava Brože. V off stage s orchestrem zpívala v muzikálech (např. Tři oříšky pro Popelku, Rock, Čarodějka, Bránický zázrak).

Několikátým rokem se věnuje individuální výuce zpěvu pro začátečníky i pokročilé.

František Olša

lektor zpěvu

Klára Jelínková

lektorka zpěvu

Nicole Weishäuplová, Dis

lektorka violoncella

Nicole Weishäuplová, Dis

Aktuálně je studentkou Pedagogické fakulty UK oboru hudební výchova a hra na nástroj. V interpretační soutěži sólového zpěvu pedagogických fakult je držitelkou stříbrného ocenění. Věnuje se komornímu i sborovému zpěvu. Vystudovala violoncello na Pražské konzervatoři.  V současnosti hru na violoncello vyučuje na dvou základních uměleckých školách, kde vede i přípravný dětský sbor a podílí se na celoroční přípravě muzikálu. Hraje a zpívá v rockové kapele Carpatia castle. S violoncellem aktivně hostuje v několika orchestrech, například ve Filmové filharmonii v pražském Rudolfinu.

Bc. Veronika Vaníčková

lektorka zobcové a příčné flétny

Bc. Veronika Vaníčková

Hudební zkušenosti začala sbírat v ZŠ a ZUŠ Šmeralova v Karlových Varech, kde studovala flétnu a pikolu pod vedením Jarmily Štruncové. Na ZUŠ měla možnost hrát 1.flétnu ve zdejším orchestru dirigenta Miloša Boka. Navštěvovala zde také hodiny klavíru a sólového zpěvu. Veronika odmaturovala na pedagogickém lyceu na Střední pedagogické školy, gymnáziu a VOŠ Karlovy Vary, kde měla zaměření na hudební výchovu. Má dokončená bakalářské studium na PedF UK v oboru sbormistrovství a hudební výchova. V současné době studuje v 2. ročníku na HAMU flétnu pod vedením Mgr. Maria Mesanyho a v 6.ročníku na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka. Účastnila se kurzů česko-francouzské hudební akademie ve třídě Stéphane Rétyho, dále Letní školy barokní hudby, kde se zabývala barokní hrou na dnešní flétnu ve třídě Lucie Duškové, nebo kurzů D’Accord Academy pod vedením Nathaniel Carreho. Od září 2021 vede přípravná oddělení DPS Osmikvítek. Od roku 2022 hraje na flétnu v divadle Goja. V roce 2021 obržela 1. místo na soutěži Pardubické dechy, v roce 2019 2.místo. Na mezinárodní soutěži Flautiada v roce 2022 získala čestné uznání. Jako sbormistryně obdržela s DPS Osmikvítek v roce 2023 zlaté pásmo v soutěži Zahrada písní.

Nicole Weishäuplová, Dis

lektorka violoncella

Bc. Veronika Vaníčková

lektorka zobcové a příčné flétny

Bc. Kristýna Pechová

lektorka hudební teorie a sluchové analýzy

Bc. Kristýna Pechová

Je absolventkou bakalářského oboru sbomistrovství a hudební výchova na PedF UK v Praze. V současnosti studuje navazující magisterské studium sborového zpěvu. Je bývalou sbormistryní pěveckého sboru při gymnáziu Joachima Barranda Beroun a zakladatelkou pražského Skautského sboru. Mimo jiné píše pro magazín Opera plus a korepetuje v baletní škole Národního divadla. Ve volném čase zpívá s dechovým orchestrem Oddechovka a hraje na varhany v berounské farnosti.

Martin Hvězda

lektor akustické a elektrické kytary

Martin Hvězda

Martin se začínal učit na kytaru v šesti letech v ZUŠ Neratovice. V současné době je studentem třetího ročníku oboru Hudební výchova – Dějepis PedF Univerzity Karlovy. Zároveň studuje třetím rokem na Konzevatoři Jaroslava Ježka, zaměření elektrická kytara rok. Působí v několika hudebních uskupeních různého žánrového zaměření (pop-rok, funky, swing, filmová hudba).

Bc. Kristýna Pechová

lektorka hudební teorie a sluchové analýzy

Martin Hvězda

lektor akustické a elektrické kytary

Bc. Johana Ranšová

lektorka na hudebních workshopech

Bc. Johana Ranšová

Johana vystudovala gymnázium s rozšířenou hudební výchovou. Aktuálně dokončuje bakalářské studium oboru Učitelství pro MŠ se zaměřením na hudební výchovu. Ke hře na klavír se dostala ve svých 14 letech, kdy si přála se na tento krásný hudební nástroj začít učit hrát. Postupně do hraní pronikla a z koníčku se postupně stala i práce. Několik let se věnuje lektorováním klavíru od dětí předškolního věku po dospělé. U žáků dbá na celkový rozvoj hudebnosti, a především pěstováním radosti z hudby! Mezi její zkušenosti se také řadí zpěv a klavírní doprovod v kapele. Několik let se rovněž věnuje sborovému zpěvu.

Ráda si rozšiřuje obzory i ve hře na další hudební nástroje (například ukulele, saxofon).

Mgr. Alena Matějovská

lektorka na hudebních workshopech pro děti

Mgr. Alena Matějovská

Alena vystudovala Pedagogickou fakultu na Univerzitu Hradec Králové, kde studovala učitelství hudební výchovy a německého jazyka. Nyní tyto předměty vyučuje na Soukromém gymnáziu Arcus v Praze. Pořádá volnočasové hudební kroužky a workshopy pro děti. Zaměřuje se především na všestranný hudební rozvoj.

Bc. Johana Ranšová

lektorka na hudebních workshopech

Mgr. Alena Matějovská

lektorka na hudebních workshopech pro děti