Lektoři

Bc. Eva Matějovská

lektorka zpěvu

Bc. Eva Matějovská

Eva je česká zpěvačka, herečka, lektorka zpěvu a zakladatelka hudební školy Academy Of Music. Vystudovala Střední pedagogickou školu v Nové Pace a nyní dokončuje magisterské studium na Karlově Univerzitě, obor hudební výchova a sbormistrovství. Od roku 2012 vydává vlastní singly a videoklipy. Získala řadu ocenění na několika českých pěveckých soutěží. Ve svých třinácti letech se stala předskokankou slovenské kapely No Name ve sportovní hale v Mostě. V roce 2016 a 2017 zpívala s Big bandem Felixe Slováčka. V roce 2018 předskakovala se svojí kapelou na turné Ewy Farne. V roce 2022 proběhla v kinech premiéra muzikálového filmu Andílci za školou, ve kterém Eva ztvárnila jednu z hlavních rolí, Majdu. Je zpěvačkou v kapele Edurockshow, která v rámci svého projektu natočila 10 hudebních dílů pro ČT Déčko. Eva je též hrdou patronkou Nadačního fondu Jonášek, který pomáhá onkologicky nemocným pacientům. Eva každoročně zasedává v porotě pěvecké soutěže Česko Zpívá.

dipl. um. Ondřej Škoch

lektor na hudebních workshopech Creative Academy Master

dipl. um. Ondřej Škoch

Profesionální hudebník, hudební skladatel a hudební producent. Ve studiu Creative Gap se věnuje řadě kreativních projektů. Vystudoval obory kytara a skladba na KJJ. Je autorem metodiky projektu Muzikanti do škol a ambasadorem Mezinárodního vězeňského společenství. Je též autorem projektu EduRockShow. Sedmnáct let zaujímal post baskytaristy v kapele Chinaski, je držitelem řady hudebních ocenění (Zlatý slavík, Ceny Anděl, Hudební ceny Óčka). V současné době je kapelníkem kapely Napořád.

Bc. Eva Matějovská

lektorka zpěvu

dipl. um. Ondřej Škoch

lektor na hudebních workshopech
Creative Academy Master

Mgr. Alice Škochová

lektorka na hudebních workshopech

Mgr. Alice Škochová

Alice je významnou českou textařkou. Přes patnáct let se věnuje komerčnímu psaní jako copywriterka, (šéf)redaktorka a editorka. Má na svém kontě desítky článků, rozhovorů, reportáží a scénářů, textů pro on-line nebo písňových textů. Jako textařka se podílí na hudebním projektu Nitky, v rámci kterého vyšly 3 CD: Nitky, První sníh a Prší na habry. Napsala autorské texty k CD Ondřeje Škocha: Řekni napořád (2019). Spolu s ním získala cenu Českého rozhlasu Česká dvanáctka za píseň Řekni napořád. Textařsky se podílí na edukačních projektech pro děti Edurockshow a Pospolu u stolu.

Bc. Andrea Čudová

lektorka tance na hudebních workshopech

Bc. Andrea Čudová

Andrea se věnuje několika uměleckým aktivitám. Lásku našla především v herectví, tanci a muzikálu. Od dětství se věnuje několika tanečním stylům – aerobicu, břišním tancům, scénickému tanci a hlavně street dancu v nejrůznějších formách. Momentálně je součástí profesionální streetové složky ViViD Dance Company, kde se rozvíjí především ve streetových stylech a high heels performancích. Spolupracovala na řadě tanečních videoklipů, eventech a společenských akcích. Nyní studuje herectví na konzervatoři. Hrála v několika reklamních spotech a seriálech, například Místo zločinu České Budějovice, Stopy života, Tři poldové nebo Carnival Row. Na filmovém plátně ztvárnila postavu Annie v muzikálovém filmu Andílci za školou. Aktuálně herecky spolupracuje s Michalem Nesvadbou na přípravách rozlučkového představení v O2 Aréně. V Hudebním divadle Karlín účinkuje v představení Slunce, seno, jahody.

Mgr. Alice Škochová

lektorka na hudebních workshopech

Bc. Andrea Čudová

lektorka tance na hudebních workshopech

František Olša

lektor zpěvu

František Olša

František vystudoval muzikálové herectví na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Je absolventem několika vokálních kurzů v americkém San Franciscu. Účinkoval v pořadu Paměti národa pro ČT. Zpívá na soukromých a charitativních akcích či veletrzích. Moderuje plesy a jiné společenské akce. Kromě výuky zpěvu připravuje žáky na talentové přijímací zkoušky na konzervatoř.

Klára Jelínková

lektorka zpěvu

Klára Jelínková

Klára studovala herectví na Pražské konzervatoři a zpěv na konzervatoři Jaroslava Ježka. Od roku 2015 účinkuje v několika muzikálech (např. Děti ráje, Mefisto, Sugar, Shrek, Voda (a krev) nad vodou. V muzikálu Tarzan a Jane ztvárnila hlavní roli Jane v divadle Hybernia v Praze. Je vokalistkou zpěváka Jakuba Smolíka. Též účinkuje v projektu Adele live band a Pocta Karlu Gottovi. V minulosti vystupovala s orchestrem Karla Vlacha a Big bandem Vladislava Brože. Zpívala i v dalších muzikálech, např. Tři oříšky pro Popelku, Rock, Čarodějka nebo Bránický zázrak. V současné se věnuje individuální výuce zpěvu pro začátečníky i pokročilé.

František Olša

lektor zpěvu

Klára Jelínková

lektorka zpěvu

Nicole Weishäuplová, Dis

lektorka violoncella

Bc. Veronika Vaníčková

lektorka zobcové a příčné flétny

Bc. Kristýna Pechová

lektorka hudební teorie a sluchové analýzy

Bc. Kristýna Pechová

Je absolventkou bakalářského oboru sbomistrovství a hudební výchova na PedF UK v Praze. V současnosti studuje navazující magisterské studium sborového zpěvu. Je bývalou sbormistryní pěveckého sboru při gymnáziu Joachima Barranda Beroun a zakladatelkou pražského Skautského sboru. Mimo jiné píše pro magazín Opera plus a korepetuje v baletní škole Národního divadla. Ve volném čase zpívá s dechovým orchestrem Oddechovka a hraje na varhany v berounské farnosti.
Snímek obrazovky 2024-04-18 v 9.33.00

Eliška Tunková, Dis.

lektorka zpěvu

Eliška Tunková, Dis.

Eliška je zpěvačka, skladatelka a pedagožka zpěvu. Se svými autorskými písněmi se dostala do éteru největších českých rádií jako jsou Fajn Radio, Český rozhlas Radiožurnál nebo Evropa 2. Má za sebou několik vítězství prestižní hitparády Music Chart s písní Are you there. V letech 2022 a 2023 spolupracovala s umělci jako je Ben Cristovao, kapela O5 a Radeček nebo Vašo Patejdl. V roce 2023 byla finalistkou národního kola Eurovize, kde se umístila na 2. místě. V českém hlasování na místě prvním. Vystudovala konzervatoř Jaroslava Ježka (obor hudebně-dramatické umění). Během studia na konzervatoři vystupovala na společenských akcích s orchestrem Lucky Band.

Bc. Kristýna Pechová

lektorka hudební teorie a sluchové analýzy

Martin Hvězda

lektor akustické a elektrické kytary

Bc. Johana Ranšová

lektorka na hudebních workshopech

Bc. Johana Ranšová

Johana vystudovala gymnázium s rozšířenou hudební výchovou. Aktuálně dokončuje bakalářské studium oboru Učitelství pro MŠ se zaměřením na hudební výchovu. Ke hře na klavír se dostala ve svých 14 letech, kdy si přála se na tento krásný hudební nástroj začít učit hrát. Postupně do hraní pronikla a z koníčku se postupně stala i práce. Několik let se věnuje lektorováním klavíru od dětí předškolního věku po dospělé. U žáků dbá na celkový rozvoj hudebnosti, a především pěstováním radosti z hudby! Mezi její zkušenosti se také řadí zpěv a klavírní doprovod v kapele. Několik let se rovněž věnuje sborovému zpěvu. Ráda si rozšiřuje obzory i ve hře na další hudební nástroje (například ukulele, saxofon).

Mgr. Alena Matějovská

lektorka na hudebních workshopech pro děti

Mgr. Alena Matějovská

Alena je absoloventkou Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové oboru učitelství hudební výchovy a německého jazyka. Tyto předměty vyučuje na Soukromém gymnáziu Arcus v Praze. Pořádá volnočasové hudební kroužky a workshopy pro děti. Zaměřuje se především na všestranný hudební rozvoj dětí a mládeže.

Bc. Johana Ranšová

lektorka na hudebních workshopech

Mgr. Alena Matějovská

lektorka na hudebních workshopech pro děti